![Роман Дмитрів: наслідки негоди ліквідують у посиленому режимі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-6-300x225.jpg)
![Роман Дмитрів: наслідки негоди ліквідують у посиленому режимі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/4-4-300x225.jpg)
До ДТЕКу усю інформацію по нашим населеним пунктам передано. У відповідь в ДТЕК повідомили, що, з огляду на спричинені наслідки, термін відновлення електропостачання по району – до завтра. Першочергово відновлюють високовольтні мережі, вже потім працюють локально по аваріях у населених пунктах. Залучені додаткові ремонтні бригади для найшвидшого відновлення електропостачання.
Окрім аварій на електромережах, у Горі маємо пошкодження даху будинку по Науки та пошкодження на дитячому майданчику.
Працівникам КП «Горянин», муніципальної варти та пожежної охорони працють у посиленому режимі, щоб максимально швидко ліквідувати наслідків негоди. Щиро вам дякуємо за роботу.![Роман Дмитрів: наслідки негоди ліквідують у посиленому режимі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-5-225x300.jpg)
![Роман Дмитрів: наслідки негоди ліквідують у посиленому режимі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-5-225x300.jpg)
Просимо набратись трішки терпіння.