Роман Дмитрів: Меморандум – це можливість розробити і реалізувати взаємодію між нотаріусами Київської області та ЦНАП

Сільський голова Роман Дмитрів:
Підписали Меморандум про співпрацю із заступником начальника у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції Віталієм Гдичинським та головою Відділення Нотаріальної палати України у Київській області Каріною Дерун.
Важлива подія, адже Меморандум дає змогу мешканцям громади отримувати безкоштовні консультації нотаріусів. Консультації будуть проводити відповідно до графіку, щомісячно у приміщенні ЦНАП (офлайн) або шляхом використання сервісу в додатку ZOOM (онлайн) при взаємодії з адміністратором ЦНАП. Враховуючи потреби мешканців і зручність для них, при необхідності буде створена електронна черга для отримання консультацій.
Переконаний, що для підвищення якості, послуги ЦНАП необхідно розширювати і вдосконалювати, а співробітництво сторін Меморандуму – це можливість розробити і реалізувати взаємодію між нотаріусами Київської області та ЦНАП.