0-02-0a-6592e4759bff00a215fc81c95074fd071cc844898a377aff633245fbd662a0ef_fde11e1e

Робота депутатів результативна та спрямована на комфорт громади

21.01.2021

Створення ЦНАП, прийняття права замовника будівельних робіт, земельні питання та багато іншого розглядали депутати Гірської сільської ради під час засідання 21 січня. Все ж на доопрацювання відправлено питання щодо діяльності помічників депутатів .

На другому пленарному засіданні Гірської сільської ради VIII скликання, яке відбулось 21 січня у приміщенні Ревненської ЗОШ були присутні 21 з 22 депутатів. Обговорили та проголосували за чималу кількість важливих для громади питань, зокрема новостворене управління ЖКГ та капітального будівництва Гірської сільської ради відтепер отримало право замовника робіт по об’єкту «Будівництво середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на 24 класи (600 учнів)по вул. Шкільна, 3 в селі Гора» та «Капітальний ремонт ДНЗ «Берізка» по вул. Тургенєва, 5 в Горі».

Для зручності громади та швидкого вирішення окремих паперових питань депутати проголосували «ЗА» створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП) на території Гірської об’єднаної громади. Робота власного ЦНАП дасть жителям громади можливість отримати послуги на місцях, що значно покращить комфорт усієї громади.

Нові гербові печатки отримали державні реєстратори та Служба у справах дітей виконавчого комітету Гірс ької сільської ради.

Працівники виконавчого комітету сільради отримали повноваження на умовах самопредставництва брати участь в судових засіданнях від імені Гірської сільської ради.

Загалом під час засідання було розглянуто більше 20 земельних питань.

На доопрацювання депутати відправили положення про помічників депутатів за поданням депутата-самовисуванця Леоніда Хоменко.