picture2_verhovnaja-rada-u_362386_p0

Робоча поїздка голови ВР Дмитра Разумкова до Київської області

11.02.2020

За Інформацією, яка розміщена на ФБ сторінці Київської обласної державної адміністрації

12 лютого 2020 року Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку по Київській області.

Під час поїздки Дмитро Разумков разом з головою Київської облдержадміністрації Олексієм Чернишовим завітають на місце будівництва нової школи в с. Гора і ТОВ “Костал Україна” в Переяславі. Після цього вони переїдуть до Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни в с. Циблі Переяслав-Хмельницького району. Там вони ознайомляться з роботою Центру, поспілкуються з медичними працівниками та учасниками АТО/ООС.
Після відвідування Центру планується спілкування з пресою.
Акредитація для ЗМІ на заходи за участю Д. Разумкова і О. Чернишова проводиться за телефоном
До 12.00 11 лютого 2020 р.
Пресслужба КОДА.