ReBuild Ukraine powered by Energy у Польщі. Сільський голова модератор “Марафону громад”

15.11.2023

14-15 листопада у Варшаві у Польщі проходить Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine powered by Energy. ЇЇ метою є залучення міжнародного фінансування для відновлення українських громад, які постраждали від війни.
Сільський голова Роман Дмитрів, який є головою Платформи «Безпека: Правопорядок» Всеукраїнської Асоціації ОТГ, відвідав конференцію у складі делегації Асоціації та модерував другу панель «Марафону громад». У рамках марафону очільники постраждалих громад презентували бачення пріоритетних проєктів реконструкції та майбутнього розвитку за допомогою залучення інвестиційних та благодійних коштів.
ReBuild Ukraine на єдиній
публічній платформі об’єднала державні структури, міжнародні донорські та фінансові організації, територіальні громади, представників благодійних фондів та інвестиційних компаній,
державних та приватних компаній, щоб сприяти активній участі бізнесу у відбудові України.
Захід відбувається під патронатом Міністерства енергетики України та за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Польща, Американської торгово-промислової палати в Україні та профільних міністерств країн-партнерів ЄС.
ReBuild Ukraine powered by Energy у Польщі. Сільський голова модератор "Марафону громад" ReBuild Ukraine powered by Energy у Польщі. Сільський голова модератор "Марафону громад"