06.01.2023

Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився!
Гучний спів лунав в усіх селах нашої громади. Це Різдвяно-новорічний вертеп завітав із колядками і прославляв Сина Божого.Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився!
Колядники віншували, бажали перемоги, миру і злагоди для України і українців. Почастунки за колядки збирали для Збройних Сил України.
Учасників вертепу тепло зустріли і усією громадою для ЗСУ зібрали 10620 гривень.
На Різдво українці колядують із сивої давнини. Головним сенсом колядування було і досі є несення благої вісті про народження Христа та побажання господарям дому статків, здоров’я, добробуту і гарного врожаю. Ми ж продовжуємо нести українські традиції і нікому не дамо їх забрати.
Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився!Дякуємо усім, хто прийшов зустріти гостей і долучився до збору допомоги для ЗСУ! Хай зі співом української колядки над кожною родиною зійде Боже благословення, а душа наповниться любов’ю і спокоєм!
Щиро вдячні колядникам і усім учасникам Різдвяно-новорічного вертепу. Українські колядки мають звучати і дарувати радість попри все. Хай у вас натхнення і бажання створювати настрій лише міцнішає!
Різдвяний настрій створювали:
Тріо “ОТС” у складі Ольги Плахотнюк, Тетяни Горай та Світлани Бідненко