Публічне представлення звіту про виконання бюджету Гірської сільської територіальної громади за 2023 рік

23.03.2024

На виконання ст. 28 Бюджетного кодексу України, з метою інформування громадськості, забезпечення належної прозорості та підзвітності, у Мартусівському будинку культури відбулося публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Гірської сільської територіальної громади за 2023 рік.
На обговорення винесли наступні питання:
1. Інформацію фінансового відділу сільської ради про виконання бюджету Гірської громади за 2023 рік.
2. Інформацію головних розпорядників бюджетних коштів про виконання показників бюджету за 2023 рік.
У заході взяли участь жителі громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, старости, депутати сільської ради.
Під час звітування керівники управлінь та відділів відповіли на запитання присутніх.
Звіт про виконання бюджету за 2023 рік та звіти про виконання паспортів бюджетних програм оприлюднені на сайті Гірської сільської ради