Привітання сільського голови Романа Дмитріва з Днем Святого Миколая

Роман Дмитрів:
Щиро вітаю з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят року.
З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.
Сьогодні в нас одна мрія і заповітне бажання на всіх – понад усе ми мріємо про Перемогу!
В цей день ми усі стаємо чарівниками і даруємо диво своїм дітям і близьким. Бачити радість в їх очах – це найбільша подяка, яку тільки можна уявити. І навіть у жорстокій боротьбі за свою волю, свободу, гідність і незалежність, ми просто не маємо права позбавити найрідніших маленької миті щастя!
Попри темряву, якою нас намагаються залякати і зламати, наші традиції і жагу до життя нікому не відібрати!
Святий Миколай завітав сьогодні і до дітей нашої громади, подарував їм радість, посмішки та солодкі подарунки.
Тож хай добрий Святий здійснить наше спільне бажання і наблизить омріяну Перемогу, подарує здоров’я і сили нашим захисникам, вбереже дітей від лихої війни, а вам дасть терпіння з мужністю переносити усі незгоди. Добра і благополуччя вашим родинам!