Skip to content
0-02-0a-6bd5ccae6fd4b9f02ca632d8f0718e6289b17eae557219ecff466bd8d088b24e_1c6d9ded0cd5ec

Привітання протоієрея Сергія ПИЛИПЧУКА

18.04.2020

Христос Воскрес!

Свято Пасха – Світле Воскресіння Христове. Одне з найвеличніших, найбільш радісних християнських празників. Цього дня, як свідчить Святе Письмо, воскрес Син Божий – Ісус Христос. У Ньому наше життя, наша надія, віра, любов. Перемога Христа над смертю поклала початок оновлення людства.

Великдень – торжество Життя над смертю, Любові над ненавистю, празник нашої надії на Воскресіння.

Світло Христового Воскресіння нехай осяє наші серця добром, проганяючи дух розбрату й ненависті, а Православна Церква у постійній молитві зміцнюватиме нашу віру, наповнюючи любов’ю наші серця і духовно зрощуватиме всіх нас.

Світле Воскресіння Христа Православна Церква святкує нині у нелегкий час несподіваних випробувань для усього людства, пов’язаних із загрозою епідемії нового інфекційного захворювання. Сьогодні, перед обличчям загрози, слід уникати паніки, бо вона є виявом маловір’я. Натомість постом і молитвою належить просити у Бога прощення своїх гріхів і укріпити тілесні та духовні сили. «Не бійся, тільки віруй!» – вічно живі слова Господа нашого Ісуса Христа.

З історії нашого народу відомо, що завдяки щирим молитвам Господь неодноразово посилав свою благодатну допомогу і припинялися смертоносні епідемії. За словами апостола Петра, покажімо у вірі нашій праведність, у праведності – розсудливість, у розсудливості – стриманість, у стриманості – терпіння, у терпінні – благочестя, у благочесті – братолюбність, а в братолюбстві – любов.

Сердечно вітаючи Вас, дорогі парафіяни та мешканці нашого села, зі всерадісним Світлим Христовим Воскресінням, молимося за збереження і укріплення нашого єднання у Христі і бажаю, щоб благодать Господа Нашого була зі всіма вами.

 

Воістину Воскрес Христос!

Протоієрей Сергій ПИЛИПЧУК