Привітання голови Гірської територіальної громади Романа Дмитріва з Днем прикордонника України

30.04.2022

У кожній державі прикордонна служба є стратегічно важливим органом, який охороняє державні кордони і зберігає територіальну цілісність країни.
Прикордонники перші зустрічають небезпеку, стоять на шляху до збереження спокою, благополуччя та цілісності нашої держави і перші своїми грудьми захищають найдорожче. Подвигам і самовідданості охоронців кордону присвячені сотні творів. З дитинства багато хлопчаків мріють стати прикордонниками.
Ви обрали нелегку дорогу, але йдете по ній безстрашно і гордо. Вся Україна вірить і пишається вами! Ви яскравий приклад професіоналізму, витримки, сміливості, мужності та відваги.
Щиро вдячний долі, за знайомство з чудовими людми, які боронять кордони нашої держави та захищають нашу громаду. Надзвичайно гордий, що серед прикордонників багато жінок, які не лише захищають кордон, а і підтримують чоловіків.
Від щирого серця, бажаю вам міцного і сталевого здоров’я, терпіння, успіхів у всіх починаннях, мирного неба над головою і скорішої перемоги над ворогом!