![Привітання голови Гірської сільської ради Романа Дмитріва з Днем медичного працівника](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-1-300x225.jpg)
Дякую вам за шляхетну, щоденну працю, за людяність, відповідальність і небайдужість, у важливій місії порятунку людських життів! Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклад справжнього професіоналізму, витримки та відданості надважливій професії лікаря. Низький уклін медикам-добровольцям, які з перших днів війни кинулися в її пекло.![Привітання голови Гірської сільської ради Романа Дмитріва з Днем медичного працівника](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-32-300x225.jpg)
![Привітання голови Гірської сільської ради Романа Дмитріва з Днем медичного працівника](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-32-300x225.jpg)
Сердечно бажаю вам міцного здоров’я і терпіння у роботі, віри у перемогу і сімейних гараздів, благополуччя та людської поваги.
Хай Господь дає сил і наснаги дбати про життя й здоров’я усіх нас! Миру усім нам!”