Привчайте дітей до культури з поводження з відходами змалку

04.07.2022

Привчайте дітей до культури з поводження з відходами змалкуУ Ревному біля дитячого майданчика знайшли пакет з побутовими відходами. Ярослав Шумко, поліцейський офіцер громади, встановив власника пакету. Пакет зі сміттям люб’язно повернули власнику і він тепер заплатить штраф за порушення правил благоустрою на території громади.

Зі слів чоловіка, пакет попросили винести дитину, яка просто не донесла власність родини до місця призначення. Нагадуємо, відповідальність за неправомірні дії вчинені дітьми, несуть їх батьки.

Культуру поводження з відходами з раннього дитинства мають виховувати батьки. Допомагати батькам – обов’язок дітей. Викинути сміття – один з видів посильної дитячої допомоги. При цьому важливо навчити дітей не просто викинути сміття будь-де, а донести його до контейнерного майданчика.
Важливо говорити з малечею про чистоту і порядок не тільки вдома.Привчайте дітей до культури з поводження з відходами змалку

Просимо батьків провести відповідну бесіду з дітьми, адже далеко не вперше трапляються такі прикрі випадки.