Пристолична громада обрала переможців другого етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

19.02.2024

У Щасливському ліцеї провели змагання з футзалу, які перервались декілька днів тому через повітряну тривогу. Юні спортсмени показали неабиякі футбольні здібності, вправність та наполегливу підготовку до змагань. Вчителі команд активно координували та надихали учнів.

За першість змагались 7 команд громади, а призові місця вибороли: I місце – Щасливський ліцей «Котигорошки» II місце – Дударківський ліцей «Сталь» III місце – Щасливський ліцей «Гайдамаки».

Нагадаємо, що в Пристоличній громаді вже обрали представників на участь у районному етапі із баскетболу команда «Медведі» та черліденгу команда «Джумба Crew» Щасливського ліцею.

КОВА