Прийом заяв та документів на оздоровлення дітей

18.02.2022

Повідомляємо, що Служба у справах дітей Гірської сільської ради здійснює прийом заяв та документів на оздоровлення дітей від батьків (чи інших законних представників). Категорії дітей, які можуть отримати путівку в оздоровчий заклад та перелік необхідних документів вказані у «Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету Гірської сільської ради на 2022 – 2025 роки». Отримані заяви будуть опрацьовані Комісією з питань підбору та направлення на оздоровлення дітей Гірської сільської ради відповідно до Порядку.

Згідно Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету Гірської сільської ради на 2022 – 2025 роки, направляються діти віком від 7 до 18 років,  зареєстровані на території Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області. Діти віком від 7 до 18 років перебувають у закладах оздоровлення самостійно.

Путівки надаються відповідно до розділу ІІ Порядку безоплатно або з частковою оплатою, що здійснюється за рахунок коштів батьків (осіб, які їх замінюють) підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних і фізичних осіб, інших джерел, незаборонених законодавством.

Дитина має право на безоплатне та пільгове забезпечення за рахунок коштів місцевого бюджету путівкою один раз на рік (крім випадків, передбачених чинним законодавством) за умови, що така путівка не надавалась у поточному році за рахунок коштів державного, районного та місцевого бюджету.

Запрошуємо подати заяви на оздоровлення дітей в термін до 31.03.2022 року.