Прийом заяв та документів на оздоровлення дітей

До відома батьків учнів!

Служба у справах дітей Гірської сільської ради оголошує прийом документів для направлення дітей на оздоровлення, відповідно Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету Гірської сільської ради на 2022-2023 роки.

Прийом документів здійснюється представниками служби у справах дітей Гірської сільської ради у приміщенні адмінбудівлі з 13:00 до 16:00 у період з 23 по 28 червня включно.

Комісія з питань підбору та направлення дітей Гірської сільської ради, які потребують особливої уваги та підтримки на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету, опрацює документи, а протокольне рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті ради та доведено до відома батьків, або осіб, які їх замінюють.

Перелік пільгових категорій та необхідних документів у прикріпленому файлі:

Оздоровлення та відпочинок