Прийом люмінісцентних ламп та термометрів від населення

19.11.2021

03 грудня Гірська сільська рада спільно з компанією «Екологічні Інвестиції» проводитиме  ЗБІР люмінісцентних ламп, термометрів та батарейок за наступним графіком:

1. с. Затишне, вул. Центральна, (біля магазину) з 08:30 по 09:00.
  2. с. Ревне, вул. Шкільна, (біля магазину Гурман) з 09:30 по 10:45.
  3. с. Мартусівка, вул. Бориспільська, 2 (біля сільради) з 11:00 до 12:15.
  4. с. Гора, вул. Центральна, 5 (біля сільради) з 12:30 по 15:00.

Звертаємо вашу увагу, що вивезення та утилізація люмінесцентних ламп вимагають особливого підходу, починаючи ще зі стадії збору ламп. Спочатку слід перевірити цілісність ламп та їх упаковки. Цю ж процедуру на місці виконає компанія, що займається збором відпрацьованих люмінесцентних ламп і транспортуванням їх до місця утилізації. Це небезпечний вид відходів і з ним безпеки багато не буває. Це пов’язано з тим, що при битті люмінесцентної лампи ртуть, що міститься в ній, є сильним джерелом забруднення навколишнього середовища і несе небезпеку для здоров’я. Тому прийматимуть лише непошкоджені термометри та лампи!