10032017_48

Прийом громадян з питань дискримінації, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

12.04.2021

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ч. ІІ ст.12 ЗУ «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», розпорядженням Гірського сільського голови № 25 від 23.02.2021 «Про визначення уповноваженої особи (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» такі обов’язки покладено на начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради Ірину Орел.
Уповноважена особа (координатор), у межах своїх повноважень, спрямовує та координує діяльність, організовує роботу структурних підрозділів виконавчого комітету щодо:
– аналізу стану забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на території громади;
– розробки проєктів місцевих програм та/або заходів стосовно реалізації державної політики з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;
– розробки та проведення просвітницької діяльності з питань ґендерної рівності, ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі.

Уповноважена особа (координатор) здійснює прийом громадян з питань дискримінації за ознакою статі, з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, торгівлі людьми та протидії та попередженню домашньому насильству.

З питаннями звертайтесь за номером (04595) 3-65-41.