Прийом громадян в Гірській сільській раді лише по терміновим питанням або за попереднім записом

24.01.2022

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Гірської сільської ради на позачерговому засіданні прийняла рішення тимчасово обмежити роботу Гірської сільської ради та її виконавчих органів на період з 25.01 – 28.01.2022р.

Прийом громадян буде проводитись лише по терміновим питанням або за попереднім записом по телефону: 0-800-300-157.

Таке рішення прийняли, враховуючи велику кількість випадків захворювання та з підвищенням епідемічного порогу захворюваності на ГРВІ внаслідок коронавірусної хвороби серед мешканців Гірської об’єднаної громади та з метою вжиття протиепідемічних заходів.