Прийнята Програма відшкодування витрат за надані пільги з безоплатного зубопротезування та медичних стоматологічних послуг для окремих категорій громадян на 2024 -2028 роки

14.03.2024

Відділ соціального захисту населення інформує про те, що Гірська сільська рада прийняла Програму відшкодування витрат за надані пільги з безоплатного зубопротезування та медичних стоматологічних послуг для окремих категорій громадян на 2024 -2028 роки. Програма спрямована на реалізацію вимог чинного законодавства щодо забезпечення зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) та надання медичних стоматологічних послуг для окремих пільгових категорій населення на території Гірської сільської ради та створення умов для збереження та покращення стоматологічного здоров’я пільгових категорій населення.
Категорії пільговиків, які мають право на безоплатне зубне протезування та медичні стоматологічні послуги:
– особа з інвалідністю внаслідок війни, у т. ч. ООС (АТО);
– учасник бойових дій, у т. ч. учасники ООС (АТО) ;
– особа, яка має статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни.
Як отримати послугу!
Для надання послуги з безоплатного зубопротезування та медичних стоматологічних послуг особа пільгової категорії, яка зареєстрована та проживає в одному з населених пунктів Гірської сільської ради звертається із заявою до Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради, старост, ЦНАП Гірської сільської ради.
До заяви додаються такі документи:
– копія паспорта громадянина України;
– копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
– копія документа, який дає право на пільгове зубопротезування та надання медичних стоматологічних послуг.