![Прибрали узбіччя за зупинкою Гора](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-15-225x300.jpg)
16 грудня головний спеціаліст інспектор з благоустрою відділу інспекції з благоустрою Олеся Карпенко звернулась до провідного інженера відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг в Київській області з проханням навести лад.
Протягом дня працівники Служби автомобільних доріг прибрали територію. Дякуємо Службі автомобільних доріг в Київській області за швидке реагування.
Просимо громадян дотримуватись Правил благоустрою, зберігати чистоту й порядок на території нашої громади!