При необхідності звертайтесь до депутатів свого виборчого округу

Шановні мешканці Гірської громади!

Згідно з Законом України “Про статус депутатів місцевих рад” (ст. 2) депутат сільської ради є представником інтересів територіальної громади села.

Найважливішою функцією депутата сільської ради є представницька функція. Як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу депутат сільської ради зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Тому при необхідності звертайтесь до депутатів свого виборчого округу.

Нагадуємо, дізнатись хто є депутатом вашого виборчого округу можна на сайті сільської ради в розділі: Сільська рада/структура сільської ради/депутатський корпус або за посиланням: https://gora-rada.gov.ua/deputatskyj-korpus/