![Проведуть благоустрій бігборду](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-3-300x225.jpg)
![Проведуть благоустрій бігборду](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-2-300x225.jpg)
![Проведуть благоустрій бігборду](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-1-300x225.jpg)
У зв’язку із зверненням мешканців Гори, представники Гірської сільської ради і ТОВ «ХАЙВЕЙ МЕДІА» обстежили носій реклами розташований біля зупинки «Гора» і виявили порушення цілісності захисної огорожі металевих конструкцій, корозію опор та просідання грунту навколо них.
Представник ТОВ «ХАЙВЕЙ МЕДІА» пообіцяв виправити виявлені недоліки протягом грудня і навесні пофарбувати опори.
Просимо власників рекламних щитів і конструкцій привести їх у належний стан.