Проведено тендер на розробку проєктно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги по вулиці Центральній в Затишному

11.10.2021

В липні поточного року заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик разом з головою Гірської ОТГ Романом Дмитрівим та депутатами 6 і 7 виборчих округів оглянули дорогу на вулиці Центральній в Затишному. Дорожнє покриття там давно потребує ремонту. Проведена зустріч дала результат.
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації вже провів тендер на розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту: Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С100404 Ревне – Затишне км 0+000 – км 3+000, Київської області. Розробляти проєктно-кошторисну документацію буде ТОВ «Дороги і мости» з яким вже укладено угоду на суму 545307,00 грн.
Роман Дмитрів тримає на особистому контролі ремонт дороги в Затишному і звертатиметься до Київської обласної державної адміністрації з проханням про виділення коштів з обласного бюджету для реалізації даного проєкту в наступному році.