0-02-05-8c9174f4d2f57225e6a125c27a54dded97a954e0d612b7eb31f42ce5e0ce3bd8_1c6da0dc86e24a

Проведення благоустрою на території села Гора

03.06.2020

У нашому селі комунальним підприємством «Горянин» ведеться цілеспрямовані систематичні доглядові роботи по скошуванні бур’янів, в тому числі й небезпечного карантинного бур’яну амброзії.

Зі встановленням теплої погоди в період з весни і до осені, особливо в період частих опадів, стають затребуваними такі види робіт, як скошування бур’яну, покос трави. Необхідність косіння заростей бур’янів викликана також і небезпечним поширенням кліща. Боротьба з бур’янами багато в чому зменшує ризик підчепити цього небезпечного паразита, крім того, своєчасно проведене скошування ушляхетнює територію, дозволяє надати вулицям, узбіччям доріг, парковим зонам охайніший вид, служить додатковою мірою сприяючої збереженню і профілактиці здоров’я громадян.

Також звертаємося до всіх жителів громади, керівників підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою – навести порядок на подвір’ях, прилеглих до земельної ділянки територіях (від паркану до проїжджої частини вулиці), на земельних ділянках, а саме: прибрати будівельні та побутові відходи, дрова та будівельні матеріали, знищити АМБРОЗІЮ та скосити бур’яни.

Дякуємо за небайдуже ставлення до стану здоров’я громадян та благоустрою нашої громади!

Проведення благоустрою на території села Гора Проведення благоустрою на території села Гора