Просимо жителів громади провести в останню путь мешканця Золочівської громади Руслана Куцана

Шановні добродії!
Знову сумна звістка. 21 грудня 2022 року в боях за незалежність України під Бахмутом загинув мешканець Золочівської громади Руслан Вікторович Куцан. 29 грудня 2022 року відбудеться громадське прощання з Воїном.
Жалобний кортеж із тілом загиблого Героя о 10:00 прибуде до села Гора. Звідти він через Петропавлівське (10.30) попрямує в Гнідин, де зробить зупинку біля садиби покійного, що на вулиці Новій, 39. А потім об 11.30, на майдані біля церкви, відбудеться траурний мітинг та відспівування небіжчика. Поховають Руслана на місцевому кладовищі.
Просимо жителів громади прийти на прощання із загиблим захисником нашої Вітчизни. Справою честі і сумління кожного має стати участь у жалобних заходах. Тож проведемо ГЕРОЯ в останню земну дорогу живими коридорами зі свічками, лампадами, квітами та державними й червоно-чорними прапорами.
 Слава Героям! Вічна їм ПАМ’ЯТЬ! Царство Небесне їхнім світлим душам!