Просимо водіїв бути вкрай уважними, обачними та обережними на відрізку траси між Горою та Ревним

Шановні водії!
Автомобільна дорога загального користування в межах Гірської громади О-100401/Київ-Ревне-Рогозів/-с.Гора знаходиться в незадовільному стані, має значні руйнування (ями, вибоїни, тріщини та просідання). Це призводить до виникнення аварійних ситуацій, загрожує життю та безпеці громадян та їх майна.
Автомобільна дорога перебуває на балансі Департаменту Регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації. За утримання та ремонт цієї дороги відповідає підприємство ТОВ “СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ”.
Для виправлення ситуації, Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради в черговий раз звернулось листом до директора Департаменту Регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергія Марищен, з проханням терміново здійснити виконання експлуатаційних робіт відповідно до технічних вимог та невідкладно встановити попереджувальні дорожні знаки на небезпечних ділянках дороги.
З проханням сприяти у терміновому вирішенні питання щодо ремонту дороги, Управління звернулось також до начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка.
Сьогодні ТОВ “СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ” ліквідували декілька великих ям на дорозі. Але поки що ситуація все одно залишається критичною.
Просимо водіїв бути вкрай уважними, обачними та обережними!
Сподіваємося на подальший ремонт зазначеної дороги задля уникнення аварійних ситуацій та безпеки водіїв та пасажирів, збереження їх життя та здоров’я.
Дякуємо жителям громади, які зверталися на гарячі лінії установ, щодо вирішення даного питання!