Skip to content
15

Просимо обрізати гілля дерев, які заважають електродротам, погіршують огляд та перешкоджають проїзду спецтранспорту

08.07.2022

Шановні власники домоволодінь та керівники підприємств!

Дерева та кущі, які ростуть близько до ліній електропередач , під дією вітру та в негоду, спричиняють короткі замкнення або взагалі обривають дроти. Тому, слідкуйте за станом рослин та обрізайте гілки поряд із електродротами.

Просимо обрізати гілля дерев, які заважають електродротам, погіршують огляд та перешкоджають проїзду спецтранспорту Просимо обрізати гілля дерев, які заважають електродротам, погіршують огляд та перешкоджають проїзду спецтранспортуПросимо обрізати гілля дерев, які заважають електродротам, погіршують огляд та перешкоджають проїзду спецтранспорту

 

 

В зв’язку з численними скаргами мешканців прохання також обрізати гілля дерев, які заважають пішоходам, погіршують огляд та рух транспорту, перешкоджають проїзду спецтранспорту (пожежних машин, сміттєвозів, взимку- снігоочищувальної техніки, в навчальний період- шкільному автобусу).

Плануючи посадити саджанці, пам’ятайте про межі охоронних зон. Особливо це стосується високорослих порід дерев (горіхи, берези, сосни, липи тощо).

Бережіть себе та рідних від ураження струмом від обірваних ліній електропередач та мінімізуйте можливі перебої з електропостачанням.

Для інформації:
У межах охоронних зон повітряних ліній забороняється саджати дерева та інші багаторічні насадження (п.8 «Правил охорони електричних мереж»).

Зробимо наші вулиці безпечними та гарними разом!