Просимо навести лад на земельних ділянках та прилеглих до них територій

Відділ благоустрою інформує:
Звертаємося до всіх мешканців нашої громади, керівників підприємств, установ, організацій з проханням навести порядок на своїх земельних ділянках та прилеглих до земельних ділянок та домоволодінь територіях, навколо територій підприємств. Просимо покосити бур’яни, прибрати будівельні та садові відходи, дрова, будівельні матеріали та металобрухт.
В цей час актуальною стає боротьба з карантинним бур’яном амброзією полинолистою, поширення якої, становить небезпеку для здоров’я людей.
Квітковий пилок у період цвітіння амброзії, який припадає на середину липня та триває до жовтня, має надзвичайно високу алергенну дію на організм людини. Від даного виду алергії, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я по всьому світу страждає більше 70 млн. осіб. З кожної квітки в атмосферу потрапляють мільярди частинок пилку, які можуть розноситися вітром на відстань до 500 км.
Щоб подолати амброзію необхідно кілька разів за літо її скошувати, щоб рослина не встигала зацвісти. Найкращий варіант у боротьбі з цією рослиною – виривати її з корінням та використовувати фітоценотичний метод – висівання на цих ділянках багаторічних злаково-бобових травосумішей або газонних трав, чи розстиланням газонних рулонів, що сприяє пригніченню росту амброзії полинолистої.Просимо навести лад на земельних ділянках та прилеглих  до них територій
Повідомляємо про адміністративну відповідальність, згідно із статтею 152 Кодексу про адміністративні правопорушення України: “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).
Турбота про чистоту та благоустрій території села – справа кожного!