Просимо навести лад біля подвір’їв!

17.06.2022

Відділ благоустрою інформує всіх мешканців громади, керівників підприємств, установ, організацій про необхідність навести порядок на своїх земельних ділянках та прилеглих до земельних ділянок та домоволодінь територіях, навколо територій підприємств, а саме покосити бур’яни, прибрати будівельні та садові відходи, дрова, будівельні матеріали тощо.
Інспектори відділу благоустрою систематично проводять інспектування вулиць населених пунктів громади: с. Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне на рахунок дотримання Правил благоустрою на території Гірської сільської ради
Відносно громадян, керівників підприємств та установ, які нехтують питанням забезпечення благоустрою, будуть застосовуватись заходи адміністративного впливу передбачені чинним законодавством України.
Впорядковані вулиці, узбіччя, сквери мають естетичний вигляд, позитивно впливають на здоров’я та настрій людей, віддзеркалюють моральне обличчя села і кожного його жителя. Турбота про чистоту та благоустрій території села – справа кожного!
Дякуємо всім мешканцям хто постійно підтримує порядок біля своїх домоволодінь та на земельних ділянках.