Просимо надати дані для заповнення програми «Місцевий облік об’єктів погосподарського обліку»

08.08.2022

Шановні мешканці громади!
Для актуалізації даних та заповнення програми «Місцевий облік об’єктів погосподарського обліку» просимо надати наступну інформацію:
✔️паспорта (всіх членів родини)
✔️ідентифікаційні коди (всіх членів родини)
✔️свідоцтва про народження (всіх членів родини);
✔️документи, що підтверджують пільги;
✔️усі правоустановчі документи на майно.
Документи просимо подати старостам сіл та в ЦНАП.
Довідки за телефоном
☎️ 0800 300 157
Погосподарський облік, як вид первинного обліку, передбачений для накопичення і систематизації відомостей, які збирають сільські ради, по кожному з розташованих на їхній території населених пунктів і які є необхідними для проведення державних статистичних спостережень.
Погосподарський облік ведуть з урахуванням норм чинного законодавства з питань захисту персональних даних. Цей облік не передбачає реєстраційних дій і не несе жодних правових наслідків для об’єктів, відносно яких він здійснюється.