Просимо мешканців прибрати біля домоволодінь!

19.04.2022

Шановні мешканці об’єднаної громади, керівники підприємств, установ, організацій!

Закликаємо у переддень чистого четверга та Великодня, навести лад на прилеглих до земельної ділянки територіях, а саме від паркану до проїжджої частини вулиці і прибрати: дрова, будівельні матеріали та відходи, сухі бур’яни, автотранспорт, який розміщений на комунальній території на постійній основі (причепи, потрощені автівки тощо).

Особливу увагу звертаємо на те, що під час прибирання своїх садиб не можна спалювати гілля, суху рослинність та листя. Адже це шкодить нашому здоров’ю, забруднює навколишнє середовище, а під час воєнного стану розцінюється як диверсія.

За спалювання відходів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі передбаченому чинним законодавством України.

Також закликаємо керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, навести лад на територіях підприємств та організацій, прибрати ділянки біля магазинів, ресторанів та на прилеглих до підприємств територіях.

Давайте разом зробимо наші села чистими та охайними!