ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ СЕРГІЄМ КОЛОМІЙЦЕМ

19.03.2024

Шановна громадо! 21 березня 2024 року відбудеться прощання із Воїном, жителем Ревного Сергієм Коломійцем, який загинув, виконуючи бойове завдання і виборюючи свободу і волю України.
Виїзд з Борисполя о 9.30
Просимо звернути увагу, що жалобний кортеж із тілом Героя о 9.50 заїде в Гору, а потім дорогою Гора – Мартусівка – Ревне рушить до будинку Захисника, що на вулиці Райдужна.
Об 11.00 на площі перед будинком культури у Ревному відбудеться траурний мітинг та відспівування. Поховають Героя на новому кладовищі.
Запрошуємо всіх жителів громади прийти на прощання із загиблим захисником. Справою честі і сумління кожного має стати участь у жалобних заходах. Тож проведемо Героя в останню земну дорогу живими коридорами зі свічками, лампадами, квітами та державними прапорами.

Просимо підприємства, установи та організації усіх форм власності обмежити проведення розважальних та інших масових заходів у день поховання Захисника.

Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях!