Проїзд до парку «Ошитківський» на автомобілях заборонений

Шановні мешканці!
Вчора на території парку «Ошитківський» біля гірки помітили два автомобілі і одразу звернулися до муніципальної варти.
Інспектори швидко відреагували на виклик. Особу одного з порушників встановили. З водієм провели бесіду.
Проїзд до парку «Ошитківський» заборонений! Колеса транспортних засобів псують покриття в парку!
Днями в парку зафіксували також підлітків на квадроциклах. Просимо батьків провести з дітьми бесіду!
Окрім цього, невідомі особи пошкодили новий громадський туалет. В кабіні зіпсували плафон для світла, в чашу Генуя з силою наштовхали папір, поліетиленову плівку, пластикові і скляні пляшки, щоб туалетом не змогли скористатись в майбутньому.
Інформація з камер відеоспостереження передана до поліції. Особи зловмисників встановлюють.
Ми звертаємось до мешканців громади і вчергове закликаємо дбайливо ставитись до комунального майна і не псувати його.
Краса, затишок і зручності в парку роблять не для когось, а для нас із вами! І від того як ми будемо поводитись з цією красою, залежить те, скільки вона прослужить.