Проєктування нової дороги в Затишному

02.12.2021

Проєктування нової дороги в Затишному Гірський сільський голова Роман Дмитрів провів зустріч з представниками ТОВ «Дороги і мости», розробниками проєктно-кошторисної документації по об’єкту: Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С100404 Ревне – Затишне км 0+000 – км 3+000, Київської області. Були присутні депутати Ревного і Затишного.

Присутні обговорювали проєкт та надавали пропозиції. Мова йшла про ширину дороги, засоби примусового зниження швидкості (шикани), тротуари, освітлення вздовж дороги і зупинки громадського транспорту.Проєктування нової дороги в Затишному

Нагадаємо, замовником розробки проєктно-кошторисної документації був Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації. ТОВ «Дороги і мости» відповідно до угоди має розробити цю документацію до кінця поточного року.