Проєкт “Маяки критичного мислення” знову в Гірській громаді

27.09.2022

Проєкт "Маяки критичного мислення" знову в Гірській громаді Проєкт "Маяки критичного мислення" знову в Гірській громаді Проєкт "Маяки критичного мислення" знову в Гірській громаді

Медіаграмотність під час війни, інформаційна безпека та що змінилось у поширенні інформації: основні аспекти дискусії інтерактивної зустрічі з освітянами та шкільними бібліотекарями громади на проєкті “Маяки критичного мислення”.

Спікер Олена Бурім – провідний медіапедагог, сертифікований тренер з медіаграмотності торкнулася теми російської загрози в українському інформаційному просторі і розповіла присутнім як поширюються чутки, та які важелі впливу застосовує ворог.

Учасники зустрічі на практиці дослідили методи пропаганди агресора, аналізували подачу інформації, вчилися мінімізувати емоційну складову, перевіряти факти та відрізняти їх від маніпуляцій.

Тренер і керівник проєкту Олександр Чепур для використання у практичній діяльності презентував бокс з канцтоварами і методичними матеріалами.

Щиро дякуємо тренерам за надзвичайно корисну зустріч, цікаву бесіду та отримані знання.