Skip to content
1

Проєкт для жінок Кар’єрний хаб «ВОНА. Київська область»

13.10.2022

Київський обласний центр соціальних служб спільно з ГО «Інноваційні соціальні рішення» імпліментує проєкт Кар’єрний хаб «ВОНА. Київська область». Цей проєкт реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки посольства США в Україні.
Проєкт Кар’єрний хаб «ВОНА. Київська область», спрямовано на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, які постраждали від домашнього чи гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

Задля мінімізації цих ризиків і створення передумов для здобуття фінансової незалежності жінок, просимо вас долучитись до наших ініціатив щодо створення можливостей для самореалізації жінок, що потерпають від домашнього чи гендерно зумовленого насильства шляхом, зокрема подати заявку та пройти навчання на різноманітних безкоштовних професійних курсах, які допоможуть здобути нові знання, компетенції чи навіть професію:
1. Стюарт швидкісних потягів (20 місць)
2. Асистентка проєктного менеджера (30 місць)
3. Бебісіттерка (30 місць)
4. Салонний грумінг (10 місць)
5. Майстриня суші (10 місць).
Для індивідуальних консультацій всі охочі можуть звертайтеся за адресою: м. Київ, вулиця Михайла Максимовича, 26, будинок Бірмінгем (понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00) та зателефонувавши за номером телефоном 097-196-16-33 до фахівця Київського обласного ЦСС Ірини Ткачук.
Більше за посиланням