2017_12_23_vert_tsentr_01-e1514034339113

Програму «Турбота» частково тимчасово призупинено

21.01.2021

Після попередніх довготривалих обговорень на комісіях, на сесії Гірської сільської ради депутати все ж відправили на доопрацювання Програму соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2025 роки.

Від початку 2021 року до Гірської сільської ради за фінансовою допомогою що підпадає під пункти програми «Турбота» вже звернулося 79 осіб. Здебільшого це люди, що лікувались від COVID-19 у стаціонарних відділеннях медичних закладів, жителі громади з онкологічними захворюваннями, особи, які потребують серйозних оперативних втручань.

Відповідно до попереднього підрахунку коштів на потребу виконання програми, виділено 6 млн грн з місцевого бюджету. За звітом фінансового відділу Гірської сільської громади, така сума є посильною для бюджету, але цих коштів не вистачить на усі пункти та передбачені суми програми, що розписали депутати. Тому обранці мають переглянути окремі пункти Програми та внести правки.

Поки відомо, що під виконання Програми підпадатимуть лише зареєстровані громадяни сільської ради. Така вимога справедливо має місце, адже видатки з бюджету не здійснюються відповідно до кількості зареєстрованих осіб. А отже, кошти залишаються на місці.

Одноголосно депутати прийняли рішення не зупиняти виплати на поховання. По решті питань буде прийнято рішення до кінця поточного місяця.