Skip to content
1

Програма “Городина для великої родини”

26.04.2022

300 дитячих будинків сімейного типу, а також прийомні сім’ї, сім’ї опікунів, піклувальників та патронатних вихователів мають можливість отримати насіннєві набори овочевих культур в рамках програми ”Городина для великої родини”. Ця програма – результат плідного партнерства команди “Садів Перемоги” та інтернет-магазину Seed.ua – інтернет-магазин насіння овочевих культур поштою
Хто може взяти участь у Програмі?
Дитячі будинки сімейного типу, розташовані на території громад, що перебувають під контролем України (через неможливість організувати доставку на непідконтрольні території).
Прийомні сім’ї, сім’ї опікунів, піклувальників та патронатних вихователів, в яких виховується троє і більше дітей, включаючи рідних.
Яку допомогу можна отримати через Програму?
Програма надаватиме набори, які складаються з насіння таких культур: томати низькорослі; огірки (сорти для відкритого грунту); кабачки; гарбузи; коренеплоди (морква та буряк). Також до наборів увійдуть засоби захисту для цих культур.
Як долучитися?
Заповніть заявку на участь, а співробітники seed.ua сконтактують з Вами для уточнення деталей https://forms.gle/89EoMLMZSrwttSL28
Як та коли можна отримати насіння?
Насіння буде відправлене поштовою службою впродовж 10 днів після отримання заявки в ті громади, до яких здійснюють доставку поштові та кур’єрські служби.
Які терміни дії Програми?
Заявки на участь у Програмі приймаються до 7 травня 2022 року або до вичерпання запасів насіння.
Кількість наборів обмежена!
Важливо! Дані, отримані у заявці, перевіряються через обласні служби у справах дітей та центри соціальних служб. Надання заявником неправдивої інформації є підставою для залишення такої заявки без розгляду.