Skip to content
15

Профілактика наркоманії важлива!

16.08.2021

Інспектори громадського формування «Муніципальна варта» виконавчого комітету Гірської сільської ради вже неодноразово разом з поліцією брали участь в оформленні протоколів на осіб, які вживають наркотичні речовини.

Кількість осіб, які класифікуються як наркозалежні, у світі щорічно зростає. В Україні протягом останніх п’яти років теж спостерігається поступове зростання наркоманії. В нашій громаді також гостро стоїть питання вживання і розповсюдження наркотичних речовин.

Значна кількість людей недостатньо усвідомлює згубність пристрасті. Дуже важливо вміти помічати та розрізняти ранні ознаки вживання наркотиків, коли проблема ще не набула хронічного характеру і значно легше піддається корекції.

Профілактика наркоманії стала невід’ємною частиною освіти. Звертайте увагу на те, як, де і з ким проводять час ваші діти. Розповідайте їм про всю небезпеку від вживання наркотиків.

Поліція та інспектори муніципальної варти щодня ведуть роботу, спрямовану на виявлення місць збуту наркотиків, і затримання осіб, підозрюваних у розповсюдженні наркотичних засобів чи їх вживанні.

В Україні працює Національна гаряча лінія з питань наркозалежності до якої можна звернутись в разі потреби. Телефон: 0-800-507-727