0-02-0a-b456437ceb79b5c5897fbf453907e5f0a9cbb6423bcee61f7a817c86c758e191_1c6da0e0d06723

Продовжується облаштування дитячого майданчика на вул. Зоряна

30.05.2020

Днями на дитячому майданчику, що на вулиці Зоряна, було проведено черговий суботник. А не так давно дана територія стояла занедбаною.

Невелика територія між приватними дворами десятки років простоювала у високих заростях, а несвідомі мешканці туди звозили сміття.

Продовжується облаштування дитячого майданчика на вул. Зоряна20 жовтня 2018 року на вулиці Зоряна пройшов суботник. Тоді, завдяки згуртованій праці небайдужих жителів сусідніх вулиць, було зібрано опале листя, суху траву, гілки, зрізано старі аварійні дерева. Працівники КП «Горянин» вивезли все сміття. Після чого на сесійному засіданні депутатський корпус підтримав ідею створення дитячого майданчика, тож було виділено кошти на благоустрій даної території. Того ж року було встановлено дитячу гірку та паркан на дитячий майданчик.Продовжується облаштування дитячого майданчика на вул. Зоряна

Ідею створення ігрової зони на місці занедбаної ділянки запропонував депутат другого округу Валентин Ніколаєнко, а сільський голова Роман Дмитрів підтримав, адже будівництво дитячих майданчиків – це важлива складова розвитку населеного пункту.

«Спочатку люди не повірили у  реальність втілення цього плану, навіть супротив був. Але нам вдалося навести лад на закинутій території, тож сьогодні там радо граються діти», — з  гордістю  розповідає депутат  даного округу.

Варто зауважити, що ділянка знаходиться набагато нижче рівня дороги (ніби в ямі). Лише для її планування завезли не одну машину землі, піску та щебню. Зважаючи на рельєф даної ділянки,  було розроблене дренажне поле, в результаті дощова вода не затримується на майданчику.

Додаткові елементи дитячого майданчика та спортивний інвентар встановили наприкінці минулого року.

Депутат розповідає, що вихователі садочка часто сюди приходять з малечею, адже майданчик з усіх сторін загороджений парканом, а по самій вулиці не так часто проїжджають автомобілі.

Сьогодні на частині майданчика вже зійшла молода трава, а у планах депутата округу з’явилась чергова ідея — Продовжується облаштування дитячого майданчика на вул. Зорянавстановити міні-ворота для дитячого футболу. Дану ідею сільський голова Роман Дмитрів підтримав без роздумів та запропонував заасфальтувати провулок (широка стежка між вулицями 8 Березня та Зоряною), щоб дітям було де кататися на роликах чи скейті.

Тож вже скоро найменші гірські футболісти матимуть окремі ворота для гри у справжній чоловічий футбол.

Продовжується облаштування дитячого майданчика на вул. ЗорянаНещодавно, відвідавши майданчик на Зоряній, сільський голова з депутатом проговорили можливість висадки додаткових зелених насаджень, які з часом будуть створювати затінок. Планують посадити хвойні дерева, адже це ще й свіже повітря.

На сесії, яка відбулась 29 травня, радою були виділені кошти на благоустрій даного майданчика, отже  незабаром майданчик поповниться новими зеленими насадженнями.

Від імені депутата округу та Гірської сільської ради висловлюємо слова вдячності всім небайдужим мешканцям, які долучились до прибирання на дитячому майданчику по вул. Зоряна.