06.11.2021

Про життя в Ревненському закладі дошкільної освіти (дитячий-садок) «Барвінок» по-новомуКерівник Ревненського закладу дошкільної освіти Тетяна Гуменюк розповідає про зміни, які відбулись після створення Гірської громади, про роботу садочку, його колектив та про те, що вдалось зробити за цей рік.
«Секрет успішного виховання лежить в повазі до учня»
З моменту створення Гірської територіальної громади Ревненський заклад дошкільної освіти перейшов у відання Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.
У “Барвінку” функціонує 5 вікових груп, виховується 130 вихованців, працює 26 працівників.
«Відповідальне ставлення до роботи, любов до дітей, повага до ближнього – єдина інвестиція, яка тебе ніколи не підведе»
Я працюю там, де панує любов. Колектив закладу – потужний локомотив, який готовий до будь-яких викликів. Це команда однодумців та професіоналів, команда єдності та колективізму. Ми власним прикладом показуємо необхідність відповідального, здорового, доброзичливого та свідомого ставлення до вихованців, батьків, оточуючих…. Наша мета – розвиток гармонійної, впевненої в собі особистості, яка не боїться помилитися, і яка готова до відкриттів, досліджень та пізнання. Наше завдання – сприяння саморозвитку та самореалізації дитини, впевненості в своїх силах, розвитку дослідницької активності та ініціативності.
Ревненський ЗДО працює за програмою «Впевнений Старт», концептуальним принципом якої є діяльнісний підхід. Завдяки чудовим матеріалам програми, які узгоджені із положеннями Базового компонента дошкільної освіти, педагогічний колектив сприяє створенню фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи та спрямовує на реалізацію особистісно орієнтованої моделі освітнього процесу….
Планувати свою діяльність у новоствореній громаді було нелегко, адже часи змін самі собою нелегкі. Перша зустріч з рішучим господарем свого слова Романом Дмитрівим – надія та впевненість у завтрашньому дні. Нова очільниця управління гуманітарного розвитку Ольга Плахотнюк – активна, вольова та далекоглядна, дбає про наш заклад, як про власний дім де затишно, комфортно та дієво. Начальник запевнила, що спільно ми маємо зробити все для того, щоб галузь освіти Гірської громади була взірцевою.
За рік спільної роботи в Гірській громаді нам вдалося:
-забезпечити усіх учасників освітнього процесу методичною літературою, робочими посібниками та канцтоварами;
– систематично підвищувати свій фаховий рівень та професійну компетентність;
– провести косметичний ремонт приміщень;
– закупити нове сучасне інтерактивне обладнання для впровадження нових освітніх технологій;
– забезпечити якісне та безпечне харчування;
– одним із перших розпочати опалювальний сезон;
– облаштувати новими меблями, обладнанням та робочим інвентарем їдальню;
– облаштувати місце для тимчасового паркування автомобілів;
– провести ремонт освітлення території закладу дошкільної освіти;
– прийняти рішення про замовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт ЗДО «Барвінок»;
– прийняти рішення про замовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт. Благоустрій території ЗДО «Барвінок»;
– у пік хвороби covid – 19 не зупиняти освітній процес завдяки 100% вакцинації працівників;
– мотивувати працівників закладу дошкільної освіти (за сумлінне виконання своїх обов’язків тощо).
Роман Миколайович та Ольга Михайлівна дбають про якісні освітні послуги та визначають у своїй діяльності цей пункт, як один із основних пріоритетів розвитку громади.
Керівник закладу Тетяна Гуменюк висловлює щиру подяку сільському голові Роману Дмитріву, начальнику фінансового відділу Лілії Барковій , начальнику управління гуманітарного розвитку Ользі Плахотнюк, начальнику відділу освіти Тетяні Рахімовій за співпрацю та підтримку, за нові проєкти та можливість їх реалізовувати.