Про завчасне узгодження проведення кіно-, відео-, фотозйомки на території Бориспільського району

12.08.2022

Бориспільська районна військова адміністрація запроваджує завчасне узгодження проведення кіно-, відео-, фотозйомки на території Бориспільського району шляхом інформування виконавчого комітету сільської ради та Бориспільської районної військової адміністрації.

У разі, якщо зйомка планується на території відповідного міста чи села, письмове повідомлення завчасно (за 5 днів до запланованої дати) подається до сільської ради.

Зйомка на території району, поза межами населеного пункту або на території кількох територіальних громад району завчасно (за 5 днів до запланованої дати) узгоджується з районною військовою адміністрацією та оперативним штабом Ради оборони Київської області