Skip to content
1

Про відвідування кладовищ

13.04.2022

У квітні в період Пасхальних свят та поминальних днів українці за звичаєм відвідують кладовища. Цього року, ці дні припадають на період воєнного стану, втім, він не заважатиме відвідати кладовища та пом’янути своїх померлих рідних.
Всі кладовища у громаді доступні до відвідування. Єдине, що треба пам’ятати – це час дії комендантської години – з 21:00 до 06:00, під час якої знаходитись на вулиці без перепустки не можна. Час комендантської години може змінюватись, тому необхідно слідкувати за повідомленнями.
Рух транспортних засобів по території кладовища заборонений.
Дуже просимо не приносити на кладовище штучні квіти, оскільки їх не переробляють в Україні, вони забруднюють навколишнє середовище і перетворюються на тонни пластикового сміття. Варто пам’ятати, що пластик розкладається щонайменше 100 років. Альтернатива пластиковим букетам – живі квіти, які можна не тільки покласти до могили, але і висадити біля неї. Закликаємо мешканців громади бути відповідальними та свідомими. Пам’ятаймо, що для померлих найцінніше наша щира молитва. Якщо ви все-таки хочете засвідчити свою пам’ять та шану, зробити це можна без шкоди для довкілля, віддавши перевагу живим квітам.
Нагадуємо також, що відвідування лісів заборонено. В’їзд до лісів Бориспільського району здійснюється за погодженням з начальником Бориспільської районної військової адміністрації Київської області.