Про відповідальність власників собак на території населених пунктів Гірської сільської ради

12.12.2023

Просимо всіх мешканців громади дотримуватись Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Гірської сільської територіальної громади» від 18 серпня 2022 року № 1232-36-VІІІ, Правил благоустрою на території Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області від 18 лютого 2021 року № 249-8- VІІІ.
ПАМ’ЯТАЙТЕ, ваші тварини можуть стати причиною конфліктів і невдоволення людей. Шум, «собачі весілля», неприбрані екскременти на узбіччях доріг, доріжках, тротуарах – причини сварок із сусідами та перехожими. Якщо ваша собака заподіє шкоду людині (вкусить, зіпсує майно) – відповідальність за її дії буде нести господар.
Для того, щоб зменшити появу безпритульних тварин на вулицях наших сіл просимо здійснювати стерилізацію собак та котів!
Стерилізація зменшує ризик появи пухлин та виникнення низки інших захворювань, позитивно впливає й на поведінку тварини.
Рекомендуємо проводити всі необхідні щеплення своїм домашнім улюбленцям, в тому числі від сказу.
Гірська сільська рада ініціює проведення безкоштовних щеплень від сказу двічі на рік (весною та восени).
Найближче місце де можна зробити безкоштовне щеплення тваринам – Бориспільська районна державна лікарня ветеринарної медицини (м. Бориспіль, вул. Польова, 26, (04595) 6-64-49).
Безпека та комфорт проживання в наших населених пунктах в наших руках!