Про скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з 00 год. 00 хв. 23 грудня 2021 р.

24.12.2021

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Гірської сільської ради комісії прийняли рішення про скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2у Київській області з 00 год. 00 хв. 23 грудня 2021 р.
На території Гірської сільської ради застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).