Про результати зустрічі з керівництвом ДП МА «Бориспіль»

05.08.2021

03.08.2021 року на території ДП МА «Бориспіль» відбулась зустіч за участю керівництва аеропорту, Гірської сільської ради, предстаників Вороньківської громади та активних мешканців сіл Мартусівка та Затишне.
Оброгорювали питання щодо законності зливу нечистот до озера стічних вод ДП МА «Бориспіль», що знаходиться на території с. Затишне. Дана водойма призначена для збору поверхневих вод з території аеропорту і ні в якому разі не може виконувати іншу функцію. Від аеропорту до водойми пролягає колектор. Ще в травні при плановій перевірці було виявлено незаконну врізку до колектора. ДП МА «Бориспіль» з підтверджуючими доказами виявленого правопорушення звернулись до поліції.
Сільський голова Роман Дмитрів звернувся до керівництва аеропорту з проханням надати матеріали щодо незаконної врізки з метою додаткового звернення до поліції.
Також піднімалось питання щодо нічних зльотів та приземлень літаків над житловою територією сіл Мартусівка, Затишне. Зі слів мешканців даних населених пунктів останнім часом відбулись зміни у траекторії зльоту літаків, що спричиняє збільшення звукового шуму. На жаль, дане питання не в компетенції ДП МА «Бориспіль», але вони пообіцяли сприяти у організації зустрічі з представниками ДП “УкрАероРух” та Державної авіаційної служби України.
Загалом зустріччю залишились задоволені усі її учасники, є домовленість про залучення представників громад до складу робочих груп щодо вивчення питань, які піднімались на зустрічі!
Про результати зустрічі з керівництвом ДП МА «Бориспіль»