Про режим роботи Гірської сільської ради 23 та 24 серпня 2022 року

До уваги мешканців громади!
❗Відповідно до розпорядження в.о. голови Людмили Шершень №124/к від 22.08.2022 року 23 і 24 серпня в Гірській сільській раді запроваджується дистанційна робота для працівників апарату, виконавчого комітету та виконавчих органів.
❗У відділі ЦНАП 23 серпня з 9.00 до 15.00 буде черговий. 24 серпня ЦНАП працюватиме дистанційно. Усі звернення, заяви чи питання, які виникають, ви можете надсилати на електронну пошту: silrada_gora@ukr.net. Для зворотнього звязку, будь ласка, вказуйте прізвище, ім’я та номер телефону.
‼️Просимо громадян утриматись від відвідування місць масового скупчення людей, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і під час них перебувати в укриттях.
Наголошуємо: з метою безпеки усі святкові заходи скасовані. Традиційний велопробіг буде проведений в більш безпечний час.