Skip to content
1

Про рециклінг – дітям

15.11.2023

У Мартусівській початковій школі та Гірському ліцеї сьогодні говорили про друге життя… відходів. Фахівці відділу благоустрою Олеся Карпенко, Назарій Євтушок та Ольга Таран провели заняття з екологічного виховання.
День обрали не випадково, адже щороку 15 листопада у світі відзначають Всесвітній день рециклінгу або Всесвітній день вторинної переробки.
Що ж таке рециклінг*, які бувають види відходів та як правильно їх сортувати, як зробити так, щоб відходи перетворилися на цінну та ліквідну вторсировину розповідали учням інспектори. Навчали також правилам компостування, його необхідності та перевагам з огляду на збереження довкілля. Не забули розповісти й про утилізацію небезпечних відходів, зокрема батарейок. Діти знають, що їх необхідно приносити у спеціальні бокси розміщені у закладах громади.
Щоб майбутнє було світлим та чистим, турбуватися про наш «спільний дім» треба починати з дитинства. Дякуємо за запрошення директорці Мартусівської початкової школи Юлії Бові і педагогу-організатору Гірського ліцею Альоні Іщенко.
* Рециклінг – процес переробки відходів у матеріал, який можна використовувати повторно. Ключовий елемент циркулярної економіки та один з основних етапів поводження з відходами.
Про рециклінг – дітям Про рециклінг – дітям Про рециклінг – дітям Про рециклінг – дітямПро рециклінг – дітям