Увага ЗМІНИ! Про проведення громадських обговорень проєкту договору про співробітництво територіальних громад

10.01.2022

18 січня 2022 року о 16:00 у приміщенні спортивної зали Гірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (с. Гора, вулиця Центральна, 3) відбудуться громадські обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад з реалізації спільного проєкту – будівництва об’єкту соціальної інфраструктури «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області».

Початок реєстрації о 15:00! Наголошуємо, що відповідно до пункту 2 статті 16 Положення про громадські обговорення (затверджено Гірською сільською радою від 21 грудня 2018 року зі змінами), для реєстрації громадянам необхідно пред’явити паспорт громадянина України. У списку учасників громадських обговорень зазначаються прізвища, імена, по батькові учасників, дата їх народження, місце реєстрації, ставляться підписи зареєстрованих.

На обговорення виноситься проєкт договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Бориспільською міською територіальною громадою, Вороньківською сільською територіальною громадою, Гірською сільською територіальною громадою, Золочівською сільською територіальною громадою та Пристоличною сільською територіальною громадою у сфері охорони здоров’я у формі реалізації спільного проєкту – будівництва об’єкту соціальної інфраструктури «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області».

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад

Лікарня. Ген. план.