Про Порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи з питань соціального захисту дитини

22.02.2022

Рішенням №44 від 14 лютого 2022 року затверджений  Порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи Гірської сільської ради з питань соціального захисту дитини.

Порядок застосовується у випадках виявлення дітей та сімей, які перебувають або мають ризик потрапити у складні життєві обставини, у тому числі таких, що можуть загрожувати їхньому життю та здоров’ю, та потребують втручання спеціалістів з метою визначення ефективних заходів реагування, спрямованих на організацію комплексу заходів щодо захисту прав та інтересів дитини.

Важливо!

Особи, яким стало відомо про дитину, яка перебуває в складних життєвих обставинах, має ознаки складних життєвих обставин або має ризик потрапити у складні життєві обставини, повинні невідкладно повідомити про це одного з суб`єктів: службу у справах дітей за тел. 0800-300-157, поліцейського офіцера громади за тел. 067-853-81-64, ГФ «Муніципальна варта» за тел. 098- 313-41-46.

Повідомлення може бути надано письмово чи усно, телефоном, листом через поштове відділення, листом на електронну адресу Гірської сільської ради silrada_gora@ukr.net